| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va intreb daca ochelarii de soare au marimi si sa imi dati un site de unde pot comanda selectandu-mi marimea, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ochelarii de soare au marimi si se cumpara in functie de formatul si masurile fetei tale.
De aceea este bine sa-i cumperi din magazin, ca sa-i probezi si sa vezi, cum se incadreaza pe fata ta.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ajuta ma cu un site te rog

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe site-uri nu apar marimile, de aceea te-am sfatuit sa-i cumperi din magazin, pe probate.

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Presupun ca te referi la largime, in functie de marimea fetei, si nu la dioptrii. Nu am vazut site care sa dea largimea ramei.