| TbX_4651 a întrebat:

Astazi am tras biletele pentru mos craciun secret si mie mi-a cazut un baiat. E cel mai "discriminat" baiat pentru ca a venit de la alta clasa si noi nu l-am acceptat din prima. El e cam..."copil". Adica nici nu s-a maturizat are inca minte de copil si e cam...prost.Problema e ca nu stiu ce cadou sa-i iau.Habar n-am.pls ajutati-ma

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce, ma rog, nu l-ati acceptat? Pentru ca nu s-a maturizat? Sunt sigur ca la voi in clasa sunt unii mai... decat el.Preferati sa vedeti paiul din ochiul altuia decat barna din ochiul vostru.Mai bine stai linistita in privinta cadoului. Daca nu il dai din placere mai bine spune-i un La multi Ani si atat.

| mihaibrasov a răspuns:

Ai fi vrut sa ii iei altcuiva, nu? Asta este, o meriti. Nu-i lua nimic, daca tot e prost.

| dedfgv a răspuns:

In primul rand in ce clasa esti si in al doilea rand cum il cheama

| dedfgv a răspuns:

Poti sai iei un breloc cu numele lui sau, daca tot ziceai ca e cam copil, poti sai iei ceva cu care poate sa faca farse:o perna de aia de pus pe scaun ca si cum ai trage parturilaughingsau un sarpe, un paianjan de acela care se prinde de pereti(e facut dintr-un fel de cauciuc si e lipicios si fff real am si eu)carti de bancuri, reviste pornolaughingdaca e obsedat de fundul sau sani colegelor tale sau ai tailaughing

vezi tu pana la urma:*

| IoanaBogdana a răspuns:

Depinde si varsta...eu sunt fata si mi se pare cam greu sa iei cadouri la baieti pentru. ca nu prea ai optiuni. poate are si el un prieten mai bun si-l intrebi pe el ce sa-i cumperi...

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Si eu am avut o colega care a trebuit sa-i ia cadou unui copil din cls care ne enerveaza f. mult, dar pana la urma a reusit sa-i cumpere ceva ce i-a placut. Oricum poti sa-i cumperi un tricou din ala mai larg pe care sa scrie tot felul de chestii (ceea ce il reprezinta pe el) sau un pix cu numele lui din ala pe care scrie si un mesaj. Sau sa ii iei o carte care o aveti de citit pentru scoala, niste bomboane, o caciula de mos craciun, niste coarne de ren sau guma de aia din care cand tragi te curenteaza.
Bafta!

| Uw33Ty a răspuns:

Un backugan laughing, un cd cu NFS ceva, niste roboti miki, o masina laughing un cd cu muzicaa laughing daca ai spus ca este cam copil cam din acestea ii place

| alice_7857 a răspuns:

Daca ii place fotbalul intreaba l cu ce echipa tine sau iai ceva simbolic cu echipa si daca nu i plc i ai un dvd niste creioane colorate si pixuri un tricou cu mesaj amzant

| TbX_4651 explică:

Sunt in clasa a8-a si il cheama bogdan

| TbX_4651 explică:

Bay oricum pana la urma am spus asta e.bine ca nu imi ia el mie si am acceptat ca puteam sa fac si eu moftuuri si sa zic ca nu vreau dar sunt fata si nu prea stiu ce sa'i iau si oriqm chestia aia ca nu l'am acceptat...asta e (eu pur si simplu nu-l suport.Sigur aveti si voi o astfel de persoana si el nici macar nu se implica... e cam antipatic)