| Awam9abla a întrebat:

Care este diferenţa între "la cerere" şi "nedisponibil"? Mai există şi "în stoc", adica da, sunt valabile. Insa daca vreau sa cumpar un produs online care este doar "la cerere" disponibil. ce înseamnă?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca magazinul online nu-l are in stoc dar il poate comanda de la furnizor daca tu soliciti asta.

| Awam9abla explică (pentru Ioandelasal):

Şi va veni mai târziu? Gen 5zile lucrătoare sunt îndeajuns oare? Mhmm

| Ioandelasal a răspuns (pentru Awam9abla):

N-am de unde sti cand va veni, trebuie sa te interesezi la magazinul respectiv.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Awam9abla):

Depinde unde-i producatorul! In general se ia cam 1 luna pana vine de la producator.