| Bunea21 a întrebat:

Buna tpu! cat timp dureaza pana vine comanda la un telefon de la digi?

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Daca nu este pe stoc poti sa astepti si 3 luni sau chiar mai mult. Conteaza cat de cerut este acel model de telefon de catre clienti deoarece RDS-ul nu face comanda pentru restocare pana nu au un anumit numar de solicitari pentru acel model.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pai de unde sa stim noi. In mod normal trebuia sa iti scrie sau sa iti spuna in cam cat timp vine comanda.

| Neo12 a răspuns:

Bună.
Asta depinde de termenul lor de livrare şi prin cine o trimit (presupun că au firmă specială proprie de curierat). Cred că în 2-3 zile lucrătoare, de obicei atât durează mai peste tot. Poate dura şi mai mult. Poţi suna să întrebi când o livrează şi aşa vei fi mai sigur.
O seară bună şi să-l stăpâneşti sănătos!