| DoamnaGasca a întrebat:

Buna TPU, ce parere aveti despre site-ul acesta? Credeti ca are produse fake? https://ro.vanzare2021.com/content?c=ghete%20dama%20gucc i&id=7

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu era nevoie sa il deschid, se vede după domeniu ce vrajeala de site e.

Si loool, gucci la 18$ si intrebi daca vinde fake uri?

| Legion7X a răspuns:

67% reducere. Fake

| Mirel4412 a răspuns:

Site ul e foarte prost facut, la descriere scrie in araba iar reviewerii sunt falsi...
Daca nu ti ai dat seama din prima cand ai intrat pe site sau macar din domeniu daca e fake ar trebui sa nu mai cumperi online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de spus... Ai niște drepturi dacă nu-ți vine ce ai comandat. Te poți adresa la protecția cosumatorului dacă nu mă înșel. ai pe YT un canal "Dezaburit" si acolo există un videoclip special pe această temă. De asemenea recomand să plătești când vine curierul și să soliciți deschiderea coletului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi apare că "Acest site nu poate fi accesat".

| Deooo a răspuns:

Dacă te pune sa plătești cu cardul de dinainte, da!

| Kindofkend a răspuns:

Sunt foarte multe sanse sa fie fake.