| Sykiler a întrebat:

Ceasurile acestea sunt compatibile cu Android 6.0? http://www.emag.ro/......DBNPN2BBM/
http://www.emag.ro/......DQZ193BBM/
Si daca nu imi puteti recomanda unul care este compatibil?
DAU FUNDA +VOT!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste specifocatiile. Si nu am luat de pe eMAG. Am cautat pe net. E compatibil cu toate versiunile noi BT.

SMARTWATCH BLUETOOTH DZ09

Funcţiile SmartWatch-ulului DZ09 vă poate ajuta în a vă utiliza smartphone-ul la adevărata lui valoare. Aveţi acces la apelare prin BT, vă puteţi sincroniza agenda şi nu veţi uita cine v-a sunat, pentru că deţine funcţia de Call Reminder. Vă veţi putea bucura de acest ceas smartwatch DZ09 cu un design multiplu şi pentru că are aceste funcţii, cum ar fi: funcţie-anti pierdere, pedomedru, monitorizare a somnului şi veţi face mai mult sport pentru că ceasul are Reminder Sedentarism, bineînţeles, vine inclus şi cu un calendar Sincronizabil.

Suportă card de memorie extern microSD de până la32 GB. Baterie 380mAh Lithium-lon ce permite până la 72 ore de standby sau 3 ore de convorbiri. Poate fi utilizat şi ca telefon mobil independent datorită slotului MicroSim fără conectarea la smartphone. Design-ul lui aduce mult cu cele de la Samsung şi poate fi denumit un smartwatch util şi plăcut ca design.

Functii Principale:

Compatibil GSM 850/900/1800/1900 MHz prin adaugare cartela SIM
Apelare prin Bluetooth, Call Reminder, Telefon Bluetooth
SMS si Messanger prin Bluetooth
Display de 1.56" TFT LCD cu Touch Screen 240x240 Pixeli
Camera Foto de 1.3/m MP
Functie Anti Pierdere prin semnalare pierdere a conexiuneii BT
Pedometru, Monitorizarea Somnului, Reamintire Sedentarism Prelungit
Player Video si Audio
Calendar Sincronizabil
Specificatii tehnice:

CPU (Procesor): MTK6261D
Retea si Conectivitate: Bluetooth (Compatibil cu toate versiunile noi BT)
Card SIM: Introducere Sim Card 3G
Memorie Externa: Suport Card MicroSD pana la 32GB
Display: 1.56 " TFT LCD, 240 x 240 pixeli
Camera: 1.3MP
Functii Media:

Player Muzica / Video
Suport Hand-Writing
Formate Foto: JPEG, GIF, BMP, PNG
Format Muzaca: MP3, WAV
Format Video: MP4
Limba Utilizare: Engleza, Italiana, Germana, Olandeza, Spaniola, Franceza, Poloneza, Turca, Portugheza, Rusa

Functii Smartwatch: Apelare prin BT, Sincronizare Agenda, Call Reminder, Ceas (design multiplu), Anti-Pierdere, Pedometru, Monitorizare Somn, Reminder Sedentarism, Calendar Sincronizabil

Sincronizare Notificari: Facebook, Watsup, SMS, Yahoo, etc

Nota: Sistemele Android suporta toate functiile si notificarile, IOS suporta doar Passometru, Calendar, Sincronizare Apeluri, Calculator, Ceas si Cronometru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La al doilea produs vezi ca stocul este epuizat la eMAG.