| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Cum se anulează o comanda pe elefant.ro? Am comandat o carte si nu mai am nevoie de ea. Cum anulez comanda?

Răspuns Câştigător
| csty45 a răspuns:

Trimite un mail aici conciliere@elefant.ro în care scrii că anulezi comanda numărul... etc. Poți suna și aici Tel.: 031. 9301 (linie telefonica cu tarif normal)

3 răspunsuri:
| NeaMih4i a răspuns:

Cand ajunge ala cu cartea nu-i raspunzi si te duci si te ascunzi, bine inteles, dupa ce ai rupt cartela big grin

| Rhiana a răspuns:

Intra in coşul tău de cumpărături si goleşte coşul sau da pe anulează comanda

| Jollygamer1976 a răspuns:

Cum sa anulez comanda de pe elefant.ro