| lavyniutza a întrebat:

Daca comand un produs si pretul este in dolari, coletul cand vine trebuie neaparat sa platesc in dolari? sau platesc mai mult transportul? Dau fundaa repede!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vei comand ceva in dolari cel mai probabil va fi din strainatate, deci esti obligat sa platesti online cu cardul caz in care se faceconversia automat, platile din afara nu se fac ramburs

1 răspuns:
| lavyniutza explică:

Si atunci cum fac daca nu am card? Caut ceva de mult timp si in Romania nu este, doar in afarasad