| Anonimata345 a întrebat:

Bună TPU! De unde credeți ca e cel mai bine să îți cumperi haine? Direct din magazin sau din online?

Răspuns Câştigător
| OanaDD a răspuns:

Cel mai sigur din magazin pentru ca le poti proba pentru marime. Si vezi cum iti sta daca iti plac sau nu.
Eu am luat online si chiaar daca nu imi placeau asa mult nu le-am returnat ca sa nu stau dupa curier si pana primeam banii.
Prefer magazin.
Pupici!

| Anonimata345 explică (pentru OanaDD):

Așa este! Mi-am luat azi o țeapă...nu îmi mai iau niciodată de pe net!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza. Daca iti stii marimile poti sa comanzi de pe net linistit. Eu n.am probleme.

| UnDiavol a răspuns:

Direct de la magazin le poți proba ai te mai uiți și la alte haine

Alegere este a ta dacă îți place online sau din magazine

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune