| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

De unde pot face rost de un rucsac HYPE? Apropo sunt din Ploiesti. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Black13LoL a răspuns:

Poti comanda de pe internet. Nu cred ca te scoate ceva in plus. https://remixshop.com/ro/bags-backpacks-hype-pr2196966.html Vad ca au si livrare gratuita luna asta. Poate ai pe alte site-uri daca acesta nu-ti place si gasesti ceva cu sediul in Ploiesti si il iei cu mana ta. Daca nu astepti 1-2 zile pana vine coletul.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei rucksack de level 3. adica backpack level 3