| EuSuntJeff a întrebat:

De unde pot gasi un set de Poker in Falticeni? Vreau unul in jur de 25 - 30 lei. Daca nu se gaseste de unde pot da comanda direct la telefon? Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.giftmarket.ro/......-de-poker/
Vezi ca jos, pe pagina, scrie cum comand si acolo ai explicatii la comanda telefonica sau online. Cum vrei.
Asa de ieftin cum vrei tu n-ai sa gasesti. Un jeton este in jur de 75 bani.

1 răspuns:
| EuSuntJeff explică:

Scuze atunci voiam sa spun sa dau comanda online ci nu prin numar de telefon.