| anonim_4396 a întrebat:

Doream să comand de pe Okazii memorie RAM. Pe pagina produsului scria că livrează și prin FAN Courier, însă la checkout singura opțiune este "Posta Romana - Coletarie". Mă întrebam, a mai trecut cineva prin situația asta? Are legătură cu produsul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De pe okazii.ro nu poti sa comanzi, de acolo cumperi doar.
Okazii.ro nu este un magazin, ci un site unde vand oamenii, tot felul de vechituri.
Nu te sfatiescs a cumperi nimic de pe site-urile astea de SH, ca in 90% din cazuri esti tepuit, in special daca sunt electronice si telefoane.
Daca nu te poti intalni cu vanzatorul, NU cumpara!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Contacteaza vanzatorul

| Ssssmokin a răspuns:

Poate a gresit vanzatorul cand a pus articolul de vanzare. Trimite-i un mesaj sau suna-l si intreaba daca este posibil si prin Fan Courier.

| Lina1993 a răspuns:

Intreaba-l direct pe vanzatorul produsului, da mesaj pe OLX si intreaba-l cum livreaza. Poate a selectat ceva automat