| hattaramyrsky093 a întrebat:

imi poate da cineva va rog frumos un link de unde pot cumpara cartea IT (site romanesc)?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Https://www.libris.ro/it-stephen-king-NEM978-606-43-0190-1--p1258527.html

aici e acelasi pret dar cu transport gratuit

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Vezi ca in carte e o scena de secz cu minori (NO SHlT... daca nu cumva dai peste o versiune cenzurata)
care nu a putut fi pusa in filme (a mai fost un film in 1990, tot in doua parti)
daca faci fata sa citesti asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să te umpli de cărți când poți să citești în PDF? Descarcă aplicatia Scribd, ai 1 luna gratuit apoi costa 8 dolari pe lună. Găsești o sumedenie de cărți pe Scribd.