| Anonimus345642235 a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva un magazin din ramnicu valcea de unde as putea cumoara un cub profesional ieftin? Sau dacsa nu stiti un magazin efe efectiv macar unul online de unde as putea cumpara ceva mai ieftin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai invata sa scrii. Apoi, explica la ce te referi prin "cub profesional".

| Anonimus345642235 explică (pentru anonim_4396):

Daca habar nu ai nu te baga. Si mai ales nu zice de altii care stiu. De acum incolo mai documenteaza-te si dupa comenteaza ca poate te faci iar de ras

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimus345642235):

Las-o mai usor cu agresivitatea, bai puta. Intrebarea ta e formulata si scrisa ca dracu.

Na cub: https://upload.wikimedia.org/......be.svg.png

Invata sa fii coerent si clar in ceea ce vrei si apoi permite-ti sa sari cu gura.

| Misham a răspuns:

Buna! Pe genios.ro gasesti cuburi profesionale la preturi pentru toate buzunarele. O zi faina!