| TotulDespreTalesRunner a întrebat:

Buna TPU imi puteti da idei de cadouri pentru fete?
Funda.

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Cateva idei:
-fular
-manusi
-esarfa
-lantisor
-cercei
-bratara
-medalion
-brosa
-caciulita
-inel
-articol de imbracaminte
-husa pentru telefon
-accesoriu telefon mobil
-ciocolata
-obiect decorativ
-parfum
-crema de maini/fata/corp
-trusa de make-up
-rimel
-fond de ten
-ruj/luciu de buze
-perie de par
-portfard
-geanta de umar
-gentuta plic
-portofel
-rama foto
-lumanarele parfumate
-flori
-un animalut de plus
-o pernuta
-lenjerie intima
-cadou personalizat (cana/tricou/pernuta)
-set de stilou+pix
-carte
-agenda 2013

Daca are vreo pasiune/vreun hobby, ceva legat de aceasta.

| Cristian_Nicolae_1996 a răspuns (pentru LolaLollita):

Niciodata sa nu ii iei unei fete fond de ten :*

13 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Lantisor,produse cosmetice, ceas, accesorii, parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, iata cateva idei :

- accesorii, fetelor le face mare placere sa primeasca bijuterii
- un parfum, perfect pentru un cadou de Craciun
-ceva in spiritul Craciunului (nu beteala laughing evident), cum ar fi : un glob de cristal in care sunt fulgi de nea artificiali sau o lumanare frumos decorata, etc...
Evita sa iei chestii prea personale (gen haine sau seturi de ingrijire, nu stii daca foloseste sau nu acel produs). Nu cumpara in niciun caz carti si... Sarbatori fericite!

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, am vazut aici cateva lucruri dragute ce i-ar putea sa ii placa: https://pravalia-cu-surprize.ro/......tru-femei/

Răspuns utilizator avertizat
| Zodiac a răspuns:

Cat de mare este fata? Ca ani.

| alina101 a răspuns:

Pai poate parfum, creme de piele, ciocolata, gel de dus, bijuterii si haine.

| MikulAjutor a răspuns:

O cina romantica/Un ursulet/Accesorii Important e sa fie daruit cu drag:X

| PappaBear a răspuns:

Am gasit un site foarte interesant, pe care il recomand cu mare drag. Mie mi-a fost de mare ajutor atunci cand am ramas in pana de idei pentru un cadou. Nu doar calitatea tricourilor sau imprimeurile de pe acestea sunt deosebite, dar si modul lor de ambalare! Sunt practic tricouri... in conserva! :)
Arunca si tu o privire, mie mi-a placut foarte mult aceasta idee de cadou.
http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, răspunsul e cam târziu pentru tine, dar poate mai intră și alții să citească răspunsurile laughing
Eu zic că un starmap e cea mai mișto idee de cadou, e o hartă stelare cu un design aparte, care surprind în timp și spațiu cerul înstelat al unui moment ales de tine.

Check it out: https://starmaps.ro/

| PinkPanther_3499 a răspuns:

Cele mai apreciate cadouri dupa parerea mea este :
-Un urs de plus
-Inel
-O surpriza personala placuta/Sa o duci intr-un loc special
-Lantisor
-Parfum.

| myrel2012 a răspuns:

Pai,le plac parfumurile, bijuteriile, mai ales hainele.
Incearca dintre astea 3.