| Jessica_Dyana_Larysa_2003 a întrebat:

imi spuneti si mie va rog frumos un site care sa fie poze de fundal pentru telefon?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gasesti poze frumoase si diverse pe Tumblr sau weheartit. Nu sunt neaparat fundale de telefon, dar iti poti alege tu una pe care o vrei ca fundal.

| MihaelaDart a răspuns:

Ti-as recomanda sa intri in Google Play si sa cauti wallpapere pentru telefon, dupa instalarea in telefon iti descarci imaginile dorite. Asa am eu. Caut in Google play/Store si imi iau orice poza vreau, fara sa mai caut pe net.