| Zuupass a întrebat:

Ma gandesc sa imi iau un Nintendo 3ds cu banii ramasi dupa ce imi iau telefon, dar din moment ce imi mai ramane un milion jumate dupa achizitionarea telefonului dorit sunt destul de suspicios in legatura cu Nintendo-ul 3ds care il vreau, fiind la mana a doua
Nintendo-ul costa 100 ron, iar vanzatorul garanteaza pentru produs, si chiar vrea sa ne intalnim in fata, oferindu-mi sansa de al testa. El imi spune ca costa asa de putin fiindca are nevoie urgent de bani, si fiindca nu ofera nici jocuri si nici incarcator pentru produs. Ar trebui sa il cumpar dupa parerea voastra? Omul pare destul de serios

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Mmda, Eu am luat teapa si asa. E la ca la loterie, poate sa mearga de proba si dupa sa iti faca surprize sau pote fi cum spune vanzatorul. Nu ai de unde sa stii sigur