| LLL5555 a întrebat:

Matusa mea a dat comanda la Emag de 6 squishiuri. Apoi a mai dat comanda de o papusa, dar cu vreo 5-6 zile (sau mai multe) de cand a dat pentru squishiuri. Ei bine problema e ca inca nu au venit. Matusa mea a sunat de vreo 2 ori la Emag si i-au spus sa astepte, dar au trecut vreo 4 zile si tot nu au venit. Ce se intampla? Ar putea ajunge pana pe 15 iunie? Dau funda (Scz pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| sorin_6068 a răspuns:

Poți verifica in ce stadiu sunt comenzile in contul de client la istoric comenzi. O posibilă cauză a întârzierii ar putea fi și că produsele nu au fost vândute direct de eMag ci de parteneri

3 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Daca oamenii au zis clar sa astepte, o sa vina. Probabil au doar multe livrari. Va panicati toti cand nu va vin produsele la timp...

| MrRoby a răspuns:

Si eu am mai patit asa... depinde prin ce vine daca vine prin curier depinde si unde stai eu cand am dat comanda a ajuns in 3-4 zile. asteapta

| IonutGodja a răspuns:

De obicei ajung in 3 zile depinde de curier DPD cam intarzie Fan e ok ajunge la tin si Cagus