| adrili10 a întrebat:

merita achizitionat un Apple iphone 7 acum? Sau e prea vechi?

6 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Mai bine iti iei s8 la 2000 ron sau s9 la 2700 ron. funda?

| achimalexandru95 a răspuns:

De meritat, merită. Un iPhone față de celelalte telefoane are o rată scăzută de devalorizare. O să îl iei în jur de 2700 și poți să-l vinzi peste un an cu o rată de devalorizare de 20-30%, față de un Android care are între 45-70%. Îți recomand doar să-ți iei de 64GB dacă poți deoarece nu poți adăuga card SD.

Poate mai ai puțină răbdare până de Black Friday, și stai cu ochii pe site-uri cum ar fi http://bit.ly/Iphone7Romania
O zi frumoasă!

| Danielaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

De ce sa nu merite? Dacă îți permite bugetul poți sa îți iei și XS dacă zici ca e prea vechi. Un iph 7 după părerea mea e foarte bun și accesibil ca preț. Nu sunt mari diferențe cu celelalte iph

| wander a răspuns:

Nu este vechi de loc. chiar si eu am iphone 7 si este chiar bun.

| adrili10 explică (pentru wander):

L-ai cumparat imediat dupa lansare sau anul acesta?

| wander a răspuns (pentru adrili10):

Anul trecut