| Vikaa a întrebat:

mi-am cumparat azi niste casti, de ce se aud slab si nici bassul nu e cum trebuie sa fie. Cum le fac sa se auda mai tare si bassul sa fie pronuntat?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Irinelp a răspuns:

Ca sa auzi bassul trebuie sa aiba mai intai bas, nu toate castile au bas.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sunt casti de-alea cringe de se aude pitigaiat si fara bass. Iei altele, n-ai alta varianta daca le folosesti pe telefon. Pe PC sau laptop sau orice care duce Windows sau Linux poti pune bass boost pe absolut orice asculti. Daca vrei metoda asta, zi ce sistem de operare ai si dau tutoriale.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Probabil nu-s bune, încearcă să le returnezi

| Vikaa explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Am rezolvat cu castile.

| Mosotti a răspuns:

Poate sunt de calitatea proasta, de fapt nu ai ce sa faci, ia altele de calitate, daca stii ca, cu alte casti, la acelasi aparat se aude bine, testeaza si cu altele de la prieteni si vezi cum e.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-le inapoi la magazin, poate sunt defecte!