| Monyyyyy a întrebat:

mi-am rugat o prietena sa comande 2 cărți de pe eMAG de la Cărturești și a pus comanda, dar nu a primit mes ca s-a pus comanda și azi zice ca cartea aia nu mai e disponibilă, e posibil sa o fi pus la comanda ei?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da,e foarte posibil sa fi consumat ea stocul,cu comanda aceea si sa ajunga la stoc epuizat.Mie mi s-a intamplat.Dar cel mai bine sa se uite la statusul comenzii pe internet,scrie acolo la comanda,cand intri in cont sau pe site, statusul, adica livrata, expediata, in procesare etc
Numai bine!

| Monyyyyy explică (pentru AvalohAlyn):

Si ai primit acel lucru? Chiar daca o zi dupa ce ai pus comanda desi nu ai primis mesaj ca so pus, ai primit?