| anonim_4396 a întrebat:

Mi am rupt eticheta de la o geaca comandata de pe net care imi este prea mare, si nu mai pot sa o trimit inapoi doar daca pot sa o refac inapoi...nu stiti de unde sa fac rost de un capsator sau cum numeste.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu trebuie sa prinzi eticheta la loc, o pui acolo cu geaca, nu cred ca are aia vreo relevanta ca ai rupt tu eticheta. Daca e sa primeasca aia tio primeste si cu eticheta desprinsaatata timp cat geaca este in regula, ma refer nu-i rupta, nu-i zgariata sau mai stiu eu ce.

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Nu pentru ca doresc schimbarea produsului cu alta marime dar am reusit sa o pun la loc, merci oricum

| DaniTDCI a răspuns:

Ar trebui sa gasesti la un magazin chinezesc, daca nu, atunci comanzi rapid de pe okazii ca gasesti ieftin

| anonim_4396 explică (pentru DaniTDCI):

Ms mult dar ce sa scriu sa imi dea mai exact