| progat a întrebat:

Mi-au venit vineri niste haine de la h&m si sunt nemulțumită de vreo 3 produse pe care as vrea sa le returnez. A mai returnat cineva haine și dacă daca cat a durat tot procesul de expediere și de primire a banilor înapoi? As mai vrea să știu dacă pe colet ați mai lipit ceva în afara de acea chestie care îți vine odată cu produsele.

2 răspunsuri:
| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Buna! da, eu sm returnat haine la hm si am sunat la ei sa i întreb cand vine curierul sa returnez si ce trebuie sa scriu pe foaia aia de care zici tu. M au ajutat. Dar banii mi i au returnat pe card cam târziu. In 2-3 sapt asa.

| progat explică (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

Mulțumesc de răspuns. Sper să reușesc să le returnez.