| nuspuncinesunt2 a întrebat:

Buna TPU! Nah, nu am stiut la ce categorie sa pun.Eu ieri seara la 23 am dat comanda de o coronita cu flori pentru scoala ca am terminat si anul asta cu media anuala 10.Azi mi-am mai luat una de la un magazin stradal ca sa zic asa, iar acum doua ore am primit mesaj ca comanda a fost luata din depozit.
Sunt sanse sa ajunga curierul in Bacau pana maine la ora 13?
Sau mai bine sa nu imi fac sperante?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Da, eu lucrez la Fan Curier ca manipulant big grin comanda ar trebui să ajungă în 24 de ore, de la expediere. happy