| 愛日本 a întrebat:

Nu mi-am comandat niciodata produse de pe internet, insa ma intereseaza site-ul acesta- aliexpress- si as vrea sa stiu cum se procedeaza. Transportul este gratuit sau trebuie sa mai platesti pe langa produs si trandportul sau ceva taxe? se platesc cu cardul sau cand ajunge produsul?

2 răspunsuri:
| Allexandra112 a răspuns:

"Având în vedere că metodele de transport sunt stabilite de către furnizori, vă sunt sfătuiți să contacteze direct furnizorul pentru mai multe informații de transport maritim. Pentru a contacta furnizorul, puteți merge la pagina de detalii produs sau magazin și faceți clic pe Contact acum pentru a trimite un mesaj. De asemenea, puteți face clic Chat! pentru a discuta în timp real cu furnizorii care sunt on-line, folosind instant messenger nostru, TradeManager."

| marcflo a răspuns:

Si daca ai cumparat de atunci dar si daca nu uite aici cam tot ce trebuie sa stii despre Aliexpress: http://doy.ro/7-sfaturi-pentru-aliexpress/ si apropo, sunt mai multe articole bune.