| Isys a întrebat:

nu stiu daca m-am incadrat in categoria potrivita, caut sa cumpar "Cartea fara nume" de Anonymous insa nu este disponibila pe site-uri probabil datorita faptului ca este destul de veche, stiti cumva insa unde pot publica anunturi pentru a gasi pe cineva care o vinde?

5 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Poti sa contactezi editura care a publicat-o.
Inteleg ca vrei sa o cumperi, nu doar sa o citesti.
Asa, cred ca o gaseai la biblioteca!
Poti sa incerci si la marile librarii.

| Isys explică (pentru Dmonik):

Editura nu o mai publica, oricum a fost un numar relativ mic de publicari, iar de cautat am tot cautat-o, si la biblioteca, si anticariat, si Carturesti, alte site-uri etc., insa nu am reusit sa o gasesc deci cred ca singura varianta ramane sa o cumpar de la cineva...

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu e in format pdf daca e veche?

| Isys explică (pentru PrintesaGumitaa):

As prefera totusi cartea, nu sunt adepta pdf-urilor ce-i drept...

| Karolla a răspuns:

Poti sa dai anunt pe OLX (acolo sunt cele mai multe) sau pe alte site-uri.