| DavidAntonio a întrebat:

Pe 1 ianuarie 2019 pe prietenul meu l-a apucat sa dea comanda de o drujba, ca avea nevoie și a dat, a găsit pe compari un site nume elinx.ro,din Botoșani, i-a trimis mail după câteva secunde ca s-a plasat comanda și au zis în mail ca trebuie sa sune pentru disponibilitate și pentru confirmare și au trecut 2 zile și nimic, deci ce sa fac?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Abia de azi încolo vin oamenii la serviciu. Răspunsul acela primit pe mail era automat; după începerea programului de lucru, va primi și telefon.

| Lioana a răspuns:

Ai rabdare pentru ca au fost sarbatorile si oamenii au fost liberi. Vor suna ei pentru confirmarea comenzii pentru ca e interesul lor sa vanda.