| Angelicc a întrebat:

Buna TPU! Pentru ca de ceva timp am o adictie pentru online shopping, as dori sa va intreb daca stiti vreun site care imi poate lua produsele (hainele) din altă țară și mi le poate aduce aici în Romania!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Nu stiu. Si, da, nu are vrro legatura cu intrebarea ta, insa e doar o idee care s-ar putea sa ajute.
Incearca second hand uri. Nu doar ca ajuta mai mediul, dar sunt si preturi mici. Si daca stii ce sa cauti ai calitate foarte buna.

| Angelicc explică (pentru anonim_4396):

Imi place sa zic uneori ca second handurile sunt habitatul meu natural ^.^, chestia e ca nu tot timpul ai noroc sa gasesti ceva care chiar sa ma intereseze. Mersi totuși!

| Angelicc explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ma refer la cineva (companie) care ma poate ajuta cu produsele cumpărate (care spre ex sunt din altă țară), sa mi le poată aducă aici în ro!

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Angelicc):

Aaa acum am înțeles scuze dacă te-am deranjat numai bine