| lovelessAlex24 a întrebat:

Poate cineva sa-mi explice detaliat cum sa iau un tricou de pe site-ul asta?

https://merch.starsetonline.com/

E site-ul unei trupe care cred ca e grozava si as vrea sa am acolo un tricou sau doua cu ei,mai ales ca si design-urile sunt faine.Dar site-ul e american si toate alea si daca ar fi sa comand probabil nici nu l-ar aduce sau ar costa exagerat de mult.O alternativa la care m-am gandit e sa fac o comanda la LeTrico, dar asa n-as mai sustine financiar trupa(chiar daca fac destul de multi bani din cele doua albume si concerte) si probabil ar fi ilegal.Nu stiu.Pareri? Ajutor?

Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Am citit putin si mi-am dat seama ca trebuie sa scrii adresa de mail, adresa ta de acasa, numarul de telefon si alte bla bla-uri de acest gen. Dupa aceea poti sa platesti prin pay pal. E adevarat ca transportul te-ar costa 10-15 dolari. Ai ajunge la vreo 40 de dolari-depinde de tricoul pe care vrei sa il comanzi. Cam atat am putut sa fac. Sper ca a fost de ajuns.

2 răspunsuri:
| lovelessAlex24 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Atunci pot rezolva eu.Multumesc mult.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru lovelessAlex24):

Nu ai pentru ce rockere. happy