| numedeutilizator a întrebat:

Pot sa cumpar de la www.miniinthebox.com daca nu am cont? am comandat ceva dar am vazut ca plata se face prin card. si vreau sa renunt la comanda. daca nu am cont pe site-ul lor e valabila comanda. acolo zice ca sa intrii in cont si sa stergi comanda, dar eu nu am cont. ce e de facut ca sa nu imi vina comanda? multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce am vazut eu nu poti comanda fara sa ai cont, nici macar la pagina de plata nu te lasa fara cont