| AlexAL275 a întrebat:

Produsele vândute de eMAG și Fashion Days sunt originale? Mă refer strict la adidași. Mie mi se pare prea ieftini

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fashion days da, cel puțin eu am verificat converse luați de la ei și sunt originali

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Da, sunt 100% originale! E perioada dupa sarbatori si acum sunt reduceri multe e normal sa fie lucruri ieftine!

| karma123 a răspuns:

Depinde,de pe eMAG nu cred, adica eu mi am comandat o pereche de adidași și au venit rupți la talpa... de pe Fashion Days da sunt, recomand

| suntserios a răspuns (pentru karma123):

Realizezi ca eMAG si fashion days sunt cam fix acelasi lucru nu?

| AlexAL275 explică (pentru karma123):

Mi-am luat zilele astea o pereche de puma ralph sampson mid de pe site-ul celor de la eMAG, bineînțeles vânduți de ei. Adidași sunt ok, dar pe cutie scrie made in China și când deschizi cutia ai și un manual oferit de puma despre produs, îngrijire și altele, scrie și țara unde au fost fabricați, anul. Problema este că manualul este în japoneză. Eu mă gândesc că sunt cumpărate de pe piața asiatică, altfel nu-mi explic

| AlexAL275 explică (pentru suntserios):

Da, știam. Mă gândeam că poate pe fahion days nu sunt produse vândute numai de ei