| Vraciu2016 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un parfum de calitate pe care il pot gasi in Kaufland sau Carrefour. Sa nu fie ceva prea scum dar nici prea ieftin. Sub 100 RON.

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa te duci acolo si sa vezi cu ochii tai, si o sa vezi daca iti place cum miroase si o sa vezi si cat costa.

| Vraciu2016 explică (pentru Mayhem666):

Asta am si facut, mi-am intrebat si prietenii ( mi-am amintit de ei rolling on the floor ) Am ajuns vu un parfum in minte si am venit cu altul xD

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Cel mai bine, mergi in magazin si il probezi pe pielea ta. Apropo, ce fain iti sta freaza. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi si vezi cu ochii tai.

| Lapisulil a răspuns:

Buna! In Kaufland este parfumul B.U. In Carrefour nu stiu ca nu merg acolo.Nici pretul nu il stiu sigur dar cu siguranta nu este peste 100 de lei. Funda?