| DummyRO a întrebat:

Stie cineva despre site-ul telefonultau.ro mi se pare suspect avand in vedere produsele iefnite fata de cele de pe alte platforme EMAG etc. Vreau sa cumpăr un telefon dar nu sunt sigur daca e țeapă sau nu

2 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Dupa o luna de zile site-ul nici nu mai este online. Temerile tale erau fondate.
Sfatul meu e sa folosesti intai comparatoarele de pret (price.ro / compari.ro / shopmania.ro)

| Sk8terBoy a răspuns:

Salut, iti recomand eMAG decat alte site-uri obscure, ai aici o lista intreaga de telefoane: http://bit.ly/2tMxhp6