| Ka0ru a întrebat:

Stie cineva la ce lant de magazine (Kaufland, carrefour, etc) mai pot gasi Biscuitii Casei de la Alka?
Am gasit din aia micuti rotunzi, la punga, dar caut din aia cu crema (biscuiti de cacao cu crema de frisca)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol. am lucrat pentru ei, 2 ani acum multi ani.
Dr Krantz se numeau biscuitii aia si erau preferatii mei big grin
Aia, prajitura casei cu mere, si aia cu mocacinno.
Nu stiu daca ii mai au, dar incearca la alimentari de-astea de cartier, daca au produse alka, sigur trebuie sa aiba si biscuiti daca ii mai fabrica.
Sau la selgros metro astea.

1 răspuns: