| AianaPetrescu29 a întrebat:

Buna TPU! Stie cineva vreun site cu produse alimentare (in care sa existe si dulciuri) dar care sa faca livrari la domiciliu adica la sat? (in afara de eMAG) stiu ca e cam imposibil asa ceva dar totusi am zis sa intreb

6 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Intrii pe glovo sau uber eats si vezi daca livreaza mancare spre tinez daca nu, vezi ce restaurante au cu livrare de pe langa tine.

| AianaPetrescu29 explică (pentru Mirel4412):

Am specificat "livrare in sat" ceva de genul ca eMAG, niciodata n-ai sa vezi livrator de la glovo umbland cu bicicleta si ditamai geanta in spate, prin sat

| Mirel4412 a răspuns (pentru AianaPetrescu29):

Daca e un sat pe varful muntelui nu o sa vina nimeni la tine, daca esti langa un oras, vezi ce restaurante au si cu livrare la domniciliu si spune-le ca le dai 10 lei sa vina la tine, sau plateste pe un om de langa restaurante sa-ti aduca, glovo si uber eats sunt ca eMAG, altceva nu stiu ce sa ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă satul este pe raza județului Brașov, atunci uite aici.

http://www.livrezacasa.ro

Este de mult la mine în oraș. Nu ii fac reclama, dar i-am văzut și magazinul. Are și mag. fizic, locație. Poti vorbi, poate îți trimite și prin curier. De când cu pandemia mulți și-au făcut afaceri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e imposibil, de ce ar fi? Si daca esti la sat dureaza maxim 3 zile si livreaza fan, cargus etc la fel. Cauta ce produs vrei tu si vezi un site, eu zic sa iei de la un supermarket gen carrefour.

| stefiiii3 a răspuns:

Auchan fac livrari la domiciliu.