| sergiumauri08 a întrebat:

Stiti maine daca sunt reduceri de Black Friday la Magazinele Flanco, Altex si Domo?

Multumesc, !

Răspuns Câştigător
| RickGrimes a răspuns:

Doar la domo stiu sigur ca sunt! Saptamana trecuta a fost black friday, adica reduceri, si spunea ca este pana duminica, dar la domo stiu ca inca sunt pana maine parca, sau pana sambata maxim! Oricum la domo sau flanco cauta! In niciun caz altex.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EMag stiu care are sigur maine. Ca in mod normal maine era BF, nu pe 22, cum au sarit toti sa faca.

Răspuns utilizator avertizat