| IoanaDariaH a întrebat:

Toti cred ca asteptati Craciunul.Si eu il astept!
Dar....mereu parintii mei mi-au dat exact ce mi-am dorit de Craciun si anul asta vreau sa le fac si eu un cadou.
Nu am multi bani la dispozitie ci doar 30-50de lei.

Ma gandeam sa iau o rama si sa pun o poza de familie sau o poza cu ei la nunta.
Si am mai vazut o medalie pentru cei mai buni parinti.
A da si o sa fac si un desen.
Credeti ca este potrivit?

P.S.Nu am stiut la ce categorie sa pun

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Medalia ajunge. Poze au destule de la nunta

| anonimg a răspuns:

Frumos gand.
Daca mergi la libraria SolaScriptura din localitatea ta: https://www.viatasisanatate.ro/librarii (care tine de editura viata si sanatate), vei gasi cani personalizate, pixuri, felicitari cu citate pentru parinti, rude, etc. Iar vanzatoarea iti poate recomanda si una din cartile acestea pentru parinti: https://www.viatasisanatate.ro/familie

| IoanaDariaH explică (pentru anonimg):

Din pacate nu pot sa ajung acolo.Dar este libraria DIMI la mine iar acolo lucreaza o prietena de familie si imi poate face reducere

| NLS a răspuns:

Ideal ar fi un set de cani personalizate : Love my mom, respectiv Love my dad.
Si stai linistita ca ajunge, mai faci si o felicitare sau o decoratiune de mana (cauti pe Youtube).
Important e sa te intelegi bine cu ei, si sa ii faci sa fie mandri de tine.

| dannyel86 a răspuns:

Orice gest facut din inima e bine primit.winking Ca orice parinte, iti vor spune ca nu era necesar sa iti cheltui acei bani pentru ei, dar tu vei simti o satisfactie interioara mare. big grin
Frumos din partea ta ca te gandesti la ei, mai ales ca apreciezi, la randul tau, tot ce ai primit de la parintii tai. happy

| BuLaNNNeL a răspuns:

Un vă iubesc părinții mei ca m-ați crescut si ati avut grijă de mine este cel mai frumos cadou.

| IoanaDariaH explică (pentru BuLaNNNeL):

Stiu ca asta i-ar bucura mult dar parca vreau sa le dau si ceva.Sa simta si ei bucuria aia de copil mic cand vede ca sub brad este un cadou si pentru el(copil stiu ca normal e ei ca e la plural dar n-am zis copii, bine intelegi tu)cum ma fac pe mine sa simt in fiecare an

| Eduard619 a răspuns:

Eu unul as zice ca este cel mai ok sa le dai acea rama, ar fi perfect si un desen va fi de asemenea foarte bine primit, dar nu conteaza prea mult cadoul cat e de la tine si cat ii asculti happy