| izabelalessia a întrebat:

Buna TPU trebuie sa aleg intre Fujifilm FinePix AV200 si BenQ - Aparat Foto Digital C1430 (e cadou de ziua mea asa ca nu am mult timp la dispozitie).am nevoie de ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| Ramo586913 a răspuns:

Bună! Eu te sfătuiesc să alegi Fujifilm FinePix. Am şi eu si fratele meu aceasta marca de cameră digitală şi suntem extrem de mulţumiţi de ele. A mea este exact cum vrei tu sa îţi cumperi AV200 (14 mega) Am facut foarte multe poze extaordinate cu ea eu fiind pasionată de fotografie, nu doar peisaje ci chiar poze unor modele... in devenire şi au fost apreciate de un fotograf destul de bun din Bucureşti.
Succes la gasirea alegerii corecte! Şi baftă multă la fotografiat!happy

| izabelalessia explică (pentru Ramo586913):

Multumesc mult acum stiu ce voi alege. Fujifilm FinePix clar.happy

| Ramo586913 a răspuns (pentru izabelalessia):

Multumesc mult pentru fundalove struck
Bafta la pozatlaughing
Sper din tot sufletul sa iti placa macar la fel de mult ca si mie camera aceasta... daca nu mai mult.
Si LA MULTI ANI!:*

| izabelalessia explică (pentru Ramo586913):

Multumesc...happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti alegi Fujifilm FinePix AV200 pentru ca este putin mai performant.
Bafta!