| Sandor12921 a întrebat:

unde pot da mobila de care nu mai am nevoie, m? Am in Constanta 6 dulaprui de lemn masiv cumparate de niste amici in anii 89-90 din Turcia si as vrea sa le dau undeva, fiind in stare impecabila, si nu le-as da la gunoi.

Răspuns Câştigător
| micaanonima a răspuns:

Pai le poți pune la vânzare(OLX, la jumate, etc)sau le poți dona la un centru de bătrâni sau la un centru de copii.Le mai poți da unei familii săracewinking

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pe la jumate.ro. public 24

| IIIshaneIII a răspuns:

Pune si tu pe olx sau pe Fk,, donez mobila,, si se gaseste cineva sa te scape de ele

| Sandor12921 explică (pentru IIIshaneIII):

Am pus si din cele 10 doar astea 6 au mai ramas, ca in rest am oferte din Cisnadie, Oradea si Dej iar transportul pana acolo e mai mult decat dulaputile, daca te uiti la donez mobila foarte putin folosita, gasesti anuntul.

Răspuns utilizator avertizat