| alex123456 a întrebat:

Buna TPU.Va rog sa-mi raspundeti urgent.Am cumparat de la eMAG un produs, am primit pe mail :comanda va fi trimis sau ce va de genu pe 31 august, eu am facut comanda pe 28 august
Intrebarea big grine ce pe saitul lor arata comanda finalizata?
Si eu nu am primit nimca mentionez ca astazi e 30 august si ei au dat comanda ca fiind finalizata Ajutor Explicati Funda

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Comanda este finalizata, adica ai comandat si ei au procesat comanda. Urmeaza sa iti caute articolele cumparate prin depozit, sa le transmita curierului, iar curierul iti va livra marfa. Comanda e finalizata, iar nu livrata.

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ti-au spus ca vine pe 31, cum naiba vrei sa fi venit azi, 30? Comanda finalizata inseamna ca ai confirmat toate datele, modalitatea de primire si de plata, iar ei au trimis deja obiectul. Sa stii ca cei de la eMag sunt foarte seriosi, asa ca, maine stai acasa si asteapta curierul.

| alex123456 explică:

Toti poate aveti dreptate astept si maine ma gandesc la care dau funda!

| kiddoeraxus a răspuns:

Nu-i nimic grav. Acolo scrie comanda finalizata fiindca au fost confirmate toate datele si produsul e pe drum. Ca vreo primit banii va scrie comanda reusita sau ceva de genu.

| alex123456 explică (pentru kiddoeraxus):

Ma gandesc maine daca iti dau funda deoarece sa vad daca comanda vine maine daca vine inseamna ca ai avut dreptate! oricum mersi

| Ana235 a răspuns:

Adica de la ei a plecat produsul spretine. Daca se livreaza prin Posta Romana, va mai dura vreo 3 pana la 5 zile, prin curier ajunge in 1-2 zile happy

| Nicole8 a răspuns:

Poate au trimis-o si este in drum spre tine

| PetrUcs a răspuns:

Probabil nu ai primit inca comanda, dar trebuie sa soseasca, fi fara grije.
Pe site scrie "comanda finalizata" din momentul in care tu ai trimis comanda, fi fara grije.
P.s:In cazul in care comanda nu soseste in 2-3 zile trimite-le un email/suna-i.
Sper ca te-am fost de folos:*