| Ramonariu03 a întrebat:

Vine ziua prietenei mele si as vrea sa ii cumpar un pandantiv cu best friend,adica o jumatate de inima, ceva mai special..si nu gasesc nicaieri ceva dragut. Ma gandeam ca poate ma puteti ajuta. Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Ai puttea sai cumperi un lantisor cu bff si tu unul identic sau ca cumperi un breloc in forma de inima care se rupe in doua jumatate ea juma tu :*

| Smerix a răspuns:

Bună! Chiar ieri am fost la Accesorize și am văzut niște lănțișoare cu o inimă ruptă în două pe care scria BFF și multe alte modele. era în jur de 34.99 lei. Sper că ți-am fost de ajutor!

| AnnaSiPunctt a răspuns:

Ai prieteni care sunt reprezentanti la Ebiju? acolo gasesti si nu sunt scumpe :*
detalii :
http://www.ebiju.eu/