| AlexAL275 a întrebat:

Voi ați comandat de pe cropp? Au produse calitative? Mi-am comandat o bluză cu glugă care încă nu mi-a venit

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi-am comandat dar am fost în magazin fizic de câteva ori. Nu au o calitate uniformă să zic așa a produselor, unele sunt din niște materiale ca niște cârpe, altele sunt din ceva materiale mai ok pentru prețu pe care îl au. Deci, depinde ce noroc ai.

| AlexAL275 explică (pentru Adry05):

Mă gândesc că la 150 de lei ar trebui să fie ca lumea. Uite link : https://www.cropp.com/ro/ro/zy292-80x/zy292-80x-t01-bluza-m-cropp

| Adry05 a răspuns (pentru AlexAL275):

Acu îmi dau cu părerea dar risc și să mă înșel, îmi pare genul care se scămășoează după câteva spălări