| AlexAL275 a întrebat:

Voi ce părere aveți despre site-ul fashion days? Mie mi se pare cam dubios din pricina faptului că sunt prea multe reduceri și sunt măricele. Recent mi-am cumpărat de pe acest site o pereche de teneși converse all star hi M9160C în valoare de 320 de lei, dar cu reducerea aceea au fost 199. Normal ar trebui să fie pe acest site lucruri originale pentru că este deținut de eMAG, dar mi se par cam ciudate atâtea reduceri toată ziua. Ce părere aveți?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt originale. Reducerile sunt din 2 motive, ori e marfa de outlet adica colectii vechi care nu se mai dau prin magazine ori chestii de marketing adica in realitate pretul e 199 nu 320, dar te fac ei sa crezi ca ai prins mega reducere

| Wr3nch a răspuns:

Ca fiecare magazin pune ce pret vrealaughing Daca stii unde sa auti poti lua multe lucruri mai ieftin fata de pretul ''standard''.

| alina2k18 a răspuns:

Originale 100%, e site serios, am zeci de comenzi pe el.
Reducerile se aplica la colectiile vechiwinking nu o sa ai reduceri la colectiile noi de la nici un brand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originale

| Zorn a răspuns:

Reducerile sunt ceva de genul:
Produsul x ar trebui sa coste de fapt 200 de lei, ei pun pretul de 300 de lei si la reducere e 250 de lei laughing. Buna afacere.
Ca sa nu mai vorbesc de cazurile cand maresc preturile cu cateva zile inainte de reducere (in special de Black Friday) si apoi, in ziua cu "reducerile", le aduc la valoarea initiala. (Aici nu ma refer neaparat la Fashion days, dar am vazut cazuri).
Si nu au nimic de pierdut daca fac reducerea aia laughing, oricum pretul normal al papucilor alora ar fi undeva pe la maxim 150 de lei, deci... TOT SE CASTIGA. Nicio firma nu o sa faca lucrurile in defavoarea ei.

| Orph3us a răspuns:

Este de încredere site-ul, l-am folosit de mai multe ori și sunt foarte mulțumit. De altfel prețul este unul normal, poți căuta alternative pe site-uri din străinătate și să faci comparații.