| Zxcv6 a întrebat:

Bună TPU.
Vreau să achiziționez o pereche de ochelari de pe shein fiind prima oară când comand, este safe, îți ia suma exactă, este sigură aplicația, nu este vreo țeapă? Mulțumesc aștept răspunsuri

Răspuns Câştigător
| 7downkick a răspuns:

E safe

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E ditamai magazinul online, nu fura bani de pe carduri
oricum cand faci plata vezi suma exact pe pagina de plata a procesatorului de plati.

| dullcat a răspuns:

Eu as fi sceptica in privinta produselor provenite din China. Am patit ca produsul sa fie cu totul altceva decat in imaginea de prezentare sau sa nu mai vina deloc dupa atatea luni. Inteleg ca poate pretul ieftin e foarte atractiv, insa nu e mai safe sa cumperi acei ochelari dintr-un magazin fizic? Asa nu ai deloc surprize si ii poti verifica.

| Pichakchiu a răspuns:

Este în regulă. Banii se extrag de pe card exact cât arata în imagine