| alexeiman007 a întrebat:

Bună TPU, vreau să fac o comandă de adidași de pe Ebay. Vânzătorul e din China, în cât timp ajunge comanda? Când ajunge aici la poștă, ăia de la poștă te contactează? Ofer fundă!❤

Răspuns Câştigător
| Mohican a răspuns:

Salut,

Am mai comandat dupa Ebay tot din China insa nu adidasi.
Personal am fost apelat de catre curier in momentul in care deja se afla in zona mea. Pachetul vine undeva intre 30-40 de zile.

Bafta!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 1 luna
nu te contacteaza nimeni, cu putin noroc vei primi aviz in cutia postala cand ajunge pachetul

| Andreibbv19 a răspuns:

Comanda iti ajunge in 3 saptamani, asa mi-a venit si mie im Brasov