| AnonimKjn a întrebat:

vreau sa-mi achizitionez un PS4 slim, dar as vrea sa stiu ce ar trebui sa am la televizor pentru ca nu vreau sa dau 13 milioane aiurea si sa-l tin in cutie.
Televizor de la Horizion e ok? Nu stiu cum se numeste.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

TV cu mufa HDMI sa vezi HD full cand conectezi ps4 la el. Nu conteaza marca care o iei

| AnonimKjn explică (pentru mgtow):

Am HDMI, dar imi dau ei mufa? daca stii la ce ma refer. big grin

| AnonimKjn explică (pentru mgtow):

Salut, am o intrebare, e prima data cand cumpar un PS4, imi dau ei mufa HDMI? sau trebuie sa cumpar?

| Abovethesky2018 a răspuns (pentru AnonimKjn):

Cablul HDMI este inclus in pretul consolei.

| mgtow a răspuns (pentru AnonimKjn):

Vine cu consola

| AlexDarius3 a răspuns:

Merge cam la orice TV cu HDMI.

| Al3x998 a răspuns:

Televizor cu HDMI.

| Abovethesky2018 a răspuns:

TV HD si mufa HDMI.

| AnonimKjn explică (pentru Abovethesky2018):

Deci nu imi dau ei mufa HDMI?

| Alecsa_Marius_1990 a răspuns:

Daca te uiti la specificatii pe site https://bit.ly/2DBbwOJ o sa vezi conpatibilitatea.