| AlexAL275 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar un produs de pe eMAG in rate fara dobanda, problema este ca nu-mi apare acolo acea optiune, imi apare ramburs, in rate online, dar doar prin ecredit. Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Scuze, n-am să-ți dau împrumut, încearcă la altcineva rolling on the floor
Pai si? Cu aia fac ei credit csf...

| AlexElektro1987 a răspuns:

Trebuie sa iti arate, in afara de optiunea aia de care spui tu cu rate online, deasupra ei ai o alta optiune un iti scrie "Plata online cu cardul" sau ceva de genul si dupa ce introduci datele cardului tau, iti apare imediat in cate rate ai putea plati cu cardul respectiv.

| AlexAL275 explică (pentru AlexElektro1987):

Da, imi apare plata cu cardul, dar nu-mi apare deloc numarul de rate. Este cardul mamei, un card raiffeisen de debit standard cu pachetul zero simplu, bineinteles am acordul ei. Poate o fi din cauza cardului, habar nu am. Am incercat si de test sa cumpar un produs cu cardul, dar imi apare plata in curs, nici un numar de rate, nimic. Help!

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru AlexAL275):

Pai si eu ce vrei sa iti fac? Eu cum mi-am bagat cardul, imi apare imediat optiunea sa platesc in rate si am inregistrate mai multe tipuri de carduri, uite aici : https://prnt.sc/ut0jsc

| AlexAL275 explică (pentru AlexElektro1987):

Dracu să-l ia, îi sun maine

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru AlexAL275):

Fa un print si trimite sa vad ce iti arata cand bagi datele cardului