| Floripiticuta a întrebat:

Vreau un răspuns sigur la următoarea întrebare : pe Joom, se plătește ramburs? Vreau să îi iau ceva frumos mamei dar nu am card! Iar PayPal. Ei bine, habar n-am ce-i aia. As vrea să știu dacă se face cu ramburs și dacă nu, puteți va rog să îmi spuneți un alt site ieftin dar cu ramburs. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu o sa trimita nimeni niciodata pachete cu ramburs din China. Nu merita pentru 2-3 euro sau cat costa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Joom nu e un site romanesc, comertul international nu se face ramburs.