| UsernameFemale a întrebat:

Buna tuturor!

A cumparat cineva de pe Sportisimo.ro sau din magazinul fizic? Am vazut ca au diverse branduri de la Nike, puma pana la adidas...si tot asa.
Preturile mi se par mult prea reduse pentru niste produse originale.

Cum sunt produsele? In sensul daca sunt fakd-uri sau daca rezista.

Răspuns Câştigător
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Da am cumparat din magazinul fizic, este magazin din mall, original. produsele sunt rezistente

4 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Cumpara cu incredere, sunt produse originale.

| UsernameFemale explică (pentru m1dn1gh7):

Multumesc frumos!

Eram putin sceptica deoarece review-urile de pe Facebook lor sunt destul de rele.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru UsernameFemale):

Eu tocmai mi-am achizitionat o geaca de care sunt foarte multumit, marimea e ca-n descriere, culoare, totul corespunde cu ceea ce am cerut. Sa porti sanatoasa articolul dorit!

| UsernameFemale explică (pentru m1dn1gh7):

Am gasit magazin fizic in Bucuresti... iar adidasii Nike mi se pareau dubios de ieftin...tocmai de aceea eram putin sceptica.