| Deni237 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, mai exact ni s-a cerut la facultatea de kinetoterapie achizitionarea unui creion dermatografic, pentru trasarea pielii in zilele de practica. Nu imi poate spune cineva unde gasesc si de care este mai exact?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Este acel "creion" folosit de fetepentru conturizare, la ochi.
Le poti gasi aproape oriunde se vand articole cosmetice.
E bine sa cauti ceva de culoare mai deschisa, care se poate indeparta usor, chiar si printr-o simpla stergere cu o carpa (cele de calitate slaba, ieftine). Fetele te pot indruma, care sunt proaste pentru ele si bune pentru tinewinking

| Deni237 explică (pentru Bula):

Multumesc mult! Ma gandeam eu ca despre acela este vorba, deoarece nu gaseam nimic altceva laughing)

1 răspuns: